Možná se ptáte, jak je to s textilem, který prodávám? 

Mnoho z nás při nákupu zvažuje několik informací. Je zboží, které kupuji, ekologické? Nevzniklo v zemích třetího světa? Nezneužívali při výrobě tohoto textilu levnou pracovní sílu? Je produkt opravdu kvalitní? I pro mě jsou tyto otázky důležité. A proto Vás mohu ubezpečit, že mé produkty jsou všechno z výše zmíněného a nejen to. 

Textil odebírám převážně od firmy Roly. Tato firma úspěšně prošla auditem „SEDEX SMETA 4 PILLARS“, který zaručuje, že tato firma nevyužívá levnou pracovní sílu, zajišťuje bezpečné pracovní podmínky, je ekologicky odpovědnou firmou a na žádném z pracovišť nedochází ke zneužívání manažerských pozic vůči podřízeným. 

Dále tato firma vlastní certifikát Öko-Tex Standard 1000, který zaručuje výrobu jen ze zdravotně nezávadných materiálů, které splňují ty nejpřísnější standardy. Takže při nošení tohoto oblečení se nestane nic ani těm nejmenším miminkům s citlivou pokožkou. 

Navíc je tato firma vedoucím lídrem na trhu s textíliemi a je světově uznávaná za její ekologické chování. Všem textilním firmám jde v tomto směru příkladem. 

A jak je to s potiskem?

A jak je to s potiskem? Tak ten mi realizuje firma Armenit. Tato firma je na trhu již přes dvacet let a má bohaté zkušenosti v oblasti tisku. Realizace zakázky probíhají pomocí digitálního tisku, který aplikuje barvu přímo do textilního vlákna. Takže se Vám nestane, že by potisk popraskal, drolil se, deformoval se, nebo snad zmizel při praní. Navíc digitální tisk umožňuje zobrazení široké škály barev a i těch nejmenších detailů. 

Zkrátka a dobře, textil který u mě zakoupíte je šetrný k životnímu prostředí, nevznikl za nelidských podmínek a potisk na něm je velice kvalitní a trvanlivý. :-)