Na webu hezkres.cz lze platit prostřednictvím platebního systému ComGate payments, a.s. Níže naleznete kontaktní údaje poskytovatele, které můžete využít při reklamaci platby, či pro zodpovězení případných dotazů ohledně plateb.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b
Hradec Králové
e-mail: platby-podpora@comgate.cz
tel.: +420 228 224 267

Platební karta

Zde můžete pohodlně platit svojí platební kartou. Akceptujeme karty VISA a MASTERCARD. V případě placení kartou bude částka z vašeho účtu ihned odečtena. Samozřejmě se můžete spolehnout na diskrétní zacházení s osobními údaji. Naši partneři splňují nejvyšší požadavky na bezpečnost. U nás nakupujete spolehlivě a s jistotou.

ComGate

Platba okamžitým bankovním převodem v reálném čase. Platit můžete přes tyto banky: ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka, mBank, Poštovní spořitelna, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Fio banka. Pro rychlý bankovní převod potřebujete své běžné údaje k internetovému bankovnictví. Vše je absolutně bezpečné. Obnos bude ihned odečten z vašeho účtu. Jakmile přijmeme vaši platbu, zašleme vám objednané zboží v uvedené dodací lhůtě.

Odložená platba

Přes PlatímPak můžete nákup za jakoukoli částku zaplatit až do 30 dnů – bez jakýchkoli poplatků a navýšení.

Ostatní banky

Pokud nenajdete svou banku v nabídce, zvolte metodu ostatní banky. Zobrazí se vám platební údaje k platbě jako číslo účtu protistrany, částka a variabilní symbol. Tyto údaje zadáte ve svém bankovnictví. Pokud využíváte mobilní bankovnictví a váš telefon podporuje čtení QR kódů, můžete zaplatit pomocí QR platby. Po zadání údajů k platbě nebo jejich načtení přes QR kód jeplatbu potvrďte.

1. PLATEBNÍ PODMÍNKY

1.1. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  • v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;
  • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č.: 103950113/2250 vedený u společnosti Creditas (dále jen „účet prodávajícího“);
  • bezhotovostně prostřednictvím platebního systému ComGate payments, a.s.;
    bezhotovostně platební kartou;

1.2. Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

1.3. Prodávající nepožaduje od kupujícího zálohu či jinou obdobnou platbu. Tímto není dotčeno ustanovení čl. 4.6 obchodních podmínek ohledně povinnosti uhradit kupní cenu zboží předem.

1.4. V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 3 dnů dnů od uzavření kupní smlouvy.

1.5. V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

1.6. Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky (čl. 3.6), požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije.

1.7. Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

1.8. Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající není plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího.

1.9. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 07.10.2021.