1. PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

1.1. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

1.2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

1.3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

1.4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

1.5. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

2. CENA DOPRAVY

ČESKÁ POŠTA

  • Balíkovna 65 Kč, při nákupu nad 900 Kč ZDARMA
  • Balík na poštu 85 Kč, při nákupu nad 1300 Kč ZDARMA
  • Balík do ruky 99 Kč, při nákupu nad 1300 Kč ZDARMA

ZÁSILKOVNA

  • Zásilkovna 80 Kč, při nákupu nad 900 Kč ZDARMA
  • Zásilkovna - doručení na adresu 99 Kč, při nákupu nad 1300 Kč ZDARMA

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 26.01.2023